Nasz nowy Balsam na Usta z Volufiline - pytania i odpowiedzi #markawła – Azjatycki Bazar

Nasz nowy Balsam na Usta z Volufiline - pytania i odpowiedzi #markawłasna

Czym różni się Balsam na Usta z Volufiline od sztyftu firmy Sidmool?

Wiele naszych klientek używa sztyftu Sidmool również na usta, więc chciałyśmy zaproponować coś bardziej poręcznego i specjalnie sformułowanego w tym celu. Nasz Balsam ma więc odrobinę słodyczy i lekki, owocowy zapach, oraz mieszankę pielęgnujących i nawilżających usta naturalnych olejków, przez co z przyjemnością można go nakładać wielokrotnie w ciągu dnia!

Jakich efektów można się spodziewać?

Volufiline motywuje komórki tłuszczowe pod skórą do zwiększenia swojej objętości, więc stosowana na usta i ich kontur może pomóc naturalnie dodać ustom objętości.

Czy efekt jest permamenty?

Nie, ale może być długotrwały w zależności od indywidualnych predyspozycji. Ilość komórek tłuszczowych w ciele dorosłej osoby jest relatywnie niezmienna, a Volufiline jedynie motywuje owe komórki do gromadzenia większej ilości lipidów i zwiększania swojej objętości. Z czasem ilość zgromadzonych w komórce lipidów znowu się unormuje.

Jakie olejki składają się na bazę balsamu?

Kokosowy, z oliwek, słodkich migdałów i awokado.

Czy ta tubka naprawdę jest z papieru?

Tak! Nasz balsam jest zapakowany w tubkę zrobioną tylko z papieru i nie zawiera żadnych plastikowych elementów. Klientki i klienci Bazaru są zazwyczaj zainteresowani głównie skutecznością produktów, nie fasadą luksusu, więc postanowiłam wybrać opakowanie całkowicie z papieru. Nasz balsam jest wystarczająco gęsty i stabilny, że w żaden sposób nie wysycha i nie wycieka z papierowej tubki, i świetnie współpracuje z metodą wypychania poprzez naciskanie na dno tubki. My zaś nie dokładamy się do katastrofy jaką jest problem mikroplastików.

Czy jest to produkt wegański?

Tak! Tradycyjnie balsamy do ust robi się z użyciem wosku pszczelego, ale my postawiłyśmy na roślinny wosk pozyskiwany z wilczomleczu, zwany kandelalią.  Kandelalia jest bardziej krucha niż wosk pszczeli, więc większość producentów wybiera ten drugi, ale w produkcie jak balsam w tubce nie jest to problemem. 

Produkt nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był na żadnym etapie produkcji testowany na zwierzętach.

Dlaczego w środku tubki jest prześwit?

W procesie produkcji balsam jest wlewany bezpośrednio do opakowania, zaś natura stygnących olejków i wosków jest taka, że tworzą w centrum tak zwaną "studnię". Nie jest to wada produktu! Dodatkowo taki prześwit pomaga przeciwdziałać potencjalnemu ukruszeniu się balsamu .