O nas – Azjatycki Bazar

O nas

Założycielem i właścicielem Azjatyckiego Bazaru jest Basia "Azjatycki Cukier" Włodkowska, autor bloga AzjatyckiCukier.com oraz kanału YouTube "Azjatycki Cukier".

Czym zajmuje się Azjatycki Bazar? Sprzedażą produktów, akcesoriów i książek oferujących prawdziwy i pozytywny wpływ na twarz.

Oferowane tu produkty mają tylko jedno zadanie: działać.

W przeciwieństwie do typowych sklepów, Azjatycki Bazar oferuje jedynie wąską gamę produktów, ale każdy produkt w naszej ofercie został dokładnie przetestowany i dobrany pod kątem skuteczności. Chcemy, by kupując na Azjatyckim Bazarze, nasi klienci mieli jak największe szanse na kupienie produktu, który ich zachwyci.

Nasza historia: Mając 22 lata, zaobserwowałam już na swojej twarzy pierwsze objawy starzenia, ale kompletnie nie wiedziałam, co z nimi zrobić. Znane mi firmy, obojętnie czy polskie, czy zagraniczne, oferowały albo kremy nawilżające, albo przeciwzmarszczkowe dla cery dojrzałej. Ale co ma zrobić osoba, która zmarszczek jeszcze nie ma, ale i nie chce ich mieć w przyszłości? Przecież wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

Dwa lata później, w 2008 roku, emigrowałam do Singapuru i rozpoczęłam swoją pierwszą pracę. Mając więcej zasobów finansowych do mojej dyspozycji, inwestowałam w moje pierwsze kosmetyki z firm jak Este Lauder i Chanel. Ale nie widziałam żadnych efektów. Pamiętam dzień, gdy chwyciłam za pudełko Chanel z ich serii liftingującej i trafiłam na ich obietnice, że krem zbuduje w mojej cerze wspierające łuki inspirowane architekturą... Byłam bardzo ciekawa, jak dokładnie ma być to osiągnięte? Chciałam wiedzieć który składnik i jaka reakcja chemiczna ma niby stać za owym budowaniem łuków? I tak zaczęła się moja przygoda z szukaniem skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Na początku swojej działalności Azjatycki Bazar był przedłużeniem mojego bloga AzjatyckiCukier.com , gdzie dokumentowałam swoje odkrycia kosmetyczne w ramach lokalnego dla mnie rynku. Z czasem jednak oferta Bazaru, jak i moja uwaga przesuneły się z makijażu i intrygujących nowości, w stronę poszukiwania prawdziwie skutecznych kosmetyków i sposobów dbania o twarz. Na Azjatycki Bazar trafiają tylko moje ulubione kosmetyki - te, których skuteczność odczułam na własnej skórze.

Azjatycki Bazar nie jest typowym sklepem internetowym - nie mamy szerokiej oferty, nie mamy z nikim kontraktów, zobowiązujących nas do sprzedaży pełnej gamy ich produktów, nie kupujemy w ilościach hurtowych. Zamiast tego jest garstka kosmetyków, książek i ciekawych produktów, w które naprawdę wierzę i jestem gotowa z czystym sumieniem polecać.

Pierwszy produkt Azjatycki Bazar nadał w 2010 roku. Przez te lata przekształcił się z małej, działającej w Singapurze działalności gospodarczej, w pełnoprawną firmę. W 2015 roku Azjatycki Bazar rozszerzył swoje działania o specjalny kontrakt z firmą, która pakuje dla nas przesyłki. W 2018 roku otworzyłam międzynarodową wersją sklepu pod adresem CukierShop.com .

Pomimo wzrostu ilości osób związanych z Azjatyckim Bazarem, jedno jest pewne - Bazar nigdy nie zmieni swojej filozofii, którą jest oferowanie tylko i wyłącznie najlepszych i oryginalnych kosmetyków.