• Azjatycki Cukier maxclinic cledbel koreanskie kosmetyki
  • cirmageliftingstick_07
  • $_57
  • 61f9NIpCG1L._SL1001_
  • Azjatycki Cukier maxclinic cledbel koreanskie kosmetyki
  • cirmageliftingstick_07
  • $_57
  • 61f9NIpCG1L._SL1001_

Zestaw napinający skórę twarzy - sztyft Maxclinic Crimage i maseczka Cledbel (dla wiotkiej skóry)

229.00 PLN

Dodaj recenzję tego zestawu

Bardzo długo wahałam się, czy dodać sztyft Crimage i maseczkę Cledbel do oferty Bazaru. Naszym mottem jest, by oferować tylko najlepsze produkty i by oferowane produkty mogły zachwycić jak najwięcej klientów. Sztyft Crimage i maseczke Cledbel zdecydowanie mają moc zachwycania - ale są to produkt o bardzo specyficznym działaniu, kierowane do bardzo konkretnej grupy.

Sztyft Crimage wypłynął w sieci jako sensacyjne video, pokazujące niesamowitą przemianę obwisłej twarzy w młodo wyglądającą i napiętą. Niestety fala YouTubowych recenzentów, która podchwyciła pomysł, była produktem bardzo rozczarowana. Dlaczego? Ponieważ sztyft Crimage działa cuda... ale tylko na wiotkiej cerze. Sztyft zawiera mieszankę naturalnych gum i włókien, które po nałożeniu na twarz zaczynają wysychać i kurczyć się, podciągając i wygładzając skórę. Tworzy to niewidoczny gorset, który pomaga napiąć skórę, ale w wystarczająco delikatny sposób, by nie zaburzać mimiki twarzy. Podobne działanie oferuje maseczka Cledbel.


Bezpośredni efekt liftingu twarzy zaraz po nałożeniu produktów, jest czysto kosmetyczny i nietrwały. Jeśli skóra jest jędrniejsza niż napięcie, jakie oferuje produkt, efektu albo nie będzie wcale, albo zniknie w przeciągu minut. Dlatego ten produkt kompletnie nie sprawdzi się u osób, których cera jest jędrna - więc przede wszystkim u osób młodych, szukających sposobu na wyszczuplenie twarzy. Produkty tego typu nie wyszczuplają twarzy, jedynie napinają wiotką cerę, co może dawać wrażenie wyszczuplenia twarzy. Długotrwałe stosowanie odciąża wiotką cerę od ciągłej walki z grawitacją, więc może zaowocować poprawą stanu cery, jako że ma ona więcej "siły" na naturalną regenerację.

Bardzo ważnym jest, by nakładać produkt poprawnie. Sztyft jest twardy i ma niewygodny kształt, ale ważnym jest by w procesie nakładania nie tracił kontaktu ze skórą. Nałożony na cerę sztyft pozostawia powłoczkę, która jest odrobinę lepka przez około pół godziny. Większość kosmetyków dobrze współdziała ze sztyftem, ale należy unikać produktów wymagających wcierania w cerę. Polecam też uważać, by sztyftu nie nałożyć na włosy, gdyż staną się posklejane.

Maseczka Cledbel delikatnie poprawia napięcie cery, ale efekt znika po umyciu twarzy, więc najlepiej maseczkę nałożyć wystarczająco grubą i równomierną warstwą, by dało się ją ściągnąć po zaschnięciu bez pozostawiania na twarzy drobnych fragmentów maski.

Zestaw polecam osobom o wiotkiej cerze i wyraźnym problemie z opadającymi policzkami. Kosmetyki można stosować razem lub osobno, by stworzyć tymczasowy efekt podciągniętych policzków oraz delikatnie złagodzonych zmarszczek. Efekt jest głównie kosmetyczny, choć oba kosmetyki oferują dawkę ujędrniających cerę składników, więc możliwe jest zaobserowowanie poprawy stanu cery na przestrzeni czasu.

W oferowanym zestawie znajduje się sztyft Crimage firmy Maxclinic (23 gramy) oraz opakowanie maseczki Cledbel (70ml). Oba kosmetyki są wyprodukowane i sprowadzane z Korei.