• male cosmetics forest
  • male cosmetics forest

Serum Innisfree dla mężczyzn

Sidmool

180.00 PLN

Czy mężczyźni powinni korzystać z innych kosmetyków niż kobiety? Choć różnice między potrzebami kosmetycznymi skóry męskiej i żeńskiej nie są znaczące, zdecydowanie znaczenie ma aspekt praktyczny, jak np. kosmetyki dla mężczyzn powinny być dostosowane do stosowania na twarzy z zarostem (czyli łatwo się wchłaniać i nie zostawiać osadu) lub po goleniu.

Serum Innsifree z serii Forest to luksusowy produkt dla osób szukających bogatego w składniki odżywcze produktu, który nie tylko zadba o cerę, ale pomoże też zwalczyć oznaki starzenia. 

Ma lekką, wodnistą konsystencję. Pachnie intensywnie cedrem, który jest jednym z głównych składników serum. Cedr ma intensywne właściwości odkażające oraz łagodzące. W składzie serum znajdziemy też wyrównujące koloryt skóry arbutynę oraz ekstrakt ze skórki cytrusowej, zapobiegający procesom starzenia skóry ekstrakt z orchidei oraz zielonej herbaty, jak i adenozynę. Z pielęgnujących skórę składników warto wymienić ekstrakty z opuncji, kamelii japońskiej oraz ceramidy.

Produkt pochodzi od koreańskiej firmy Innsifree. Buteleczka z pompką zawiera 50 ml produktu, który należy zużyć w 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia używania.