• 174697-1-large
  • 174697-1-large

Rozjaśniające przebarwienia serum z witaminą C - Garnier

144.00 PLN

Dodaj recenzję tego produktu

Witamina C jest ogromnym sprzymierzeńcem w walce o zdrową, klarowną i elastyczną cerę. Będąca silnym przeciwutleniaczem, chroni skórę przed wpływem wolnych rodników, ale też delikatnie złuszcza martwy naskórek oraz pobudza produkcję kolagenu. Niestety, jako składnik kosmetyczny, witamina C jest niezwykle trudnym składnikiem - łatwo się uszkadza, dlatego większość kosmetyków z witaminą C, jest nimi tylko z nazwy. Intensywne serum "Light Complete Super Essence" firmy Garnier, zawiera ogromną dawkę stabilnej witaminy C, dlatego jest skutecznym narzędziem w walce z nadmierną pigmentacją, oraz jako serum wspomagające walkę z objawami starzenia.  

Dodatkowo serum zawiera witaminę B3, która skutecznie chroni skórę przed nadmierną pigmentacją oraz łagodzi stany zapalne. Kosmetyk zawiera też ekstrakt z cytryny.

Serum jest bardzo skuteczne i już po kilku tygodniach stosowania, można zauważyć rozjaśnienie pigmentacji potrądzikowych, plam słonecznych czy innych, nietrwałych przebarwień na twarzy. Koloryt twarzy jest znacznie wyrównany i bardziej promienny. Pełne spektrum efektów widać jednak najlepiej po około miesiącu stosowania. 

Serum jest nietłuste, lekkie i łatwe w aplikacji. Warto jednak zauważyć, że serum jest naprawdę intensywne - wymaga stosowania w tandemie z ochroną przeciwsłoneczną. Ponieważ wzmaga naturalne łuszczenie naskórka, może nie być odpowiednie do stosowania wraz z innymi złuszczającymi kosmetykami.

Serum jest produkcji firmy Garnier i jest przeznaczone do regionalnej sprzedaży w Azji. Produkt wyprodukowany w Indonezji. Buteleczka z pomkną zawiera 30 ml produktu. Polecam przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.

UWAGA: serum nie rozjaśnia "piegów", a jedynie nietrwałe formy pigmentacji, czyli takie, które zniknęły by z czasem samoistnie. Serum przyspiesza ten proces, ale nie jest w stanie zwalczyć piegów, ponieważ ich przyczyną powstawania jest genetyczna predyspozycja.