• 4891338031165_0057_1491286169959
  • Expert White New_2
  • 4891338031165_0057_1491286169959
  • Expert White New_2

Pasta wybielająca zęby Darlie

95.00 PLN

Dodaj recenzję pasty Darlie

Recenzje klientkek Azjatyckiego Bazaru:

  "Efekt "doczyszczenia" widoczny praktycznie od pierwszego użycia. Filmowej bieli nie osiągnęłam, ale z pewnością zęby są bielsze niż wcześniej (inni też zauważyli). Do tej pory taki efekt uzyskiwałam tylko po wybielaniu u stomatologa.(...)"

Zobacz więcej recenzji pisanych przez klientów Azjatyckiego Bazaru TUTAJ. 

Żółte zęby od zawsze były moim problemem i przetestowałam naprawdę wiele past wybielających - od tych popularnych dostępnych na półkach supermarketów, po specjalistyczne, bezfluorowe, optycznie wybielające, itd... i niestety żadna nic nie zdziałała. 

Kilka lat temu po przeprowadzce do Singapuru zaczęłam używać pasty Darlie - bardzo popularnej na tutejszym rynku. Pasta ma długą historię (początki marki datuje się na rok 1933) i produkowana jest w Hong Kongu. Nie umiem dokładnie wytłumaczyć na czym to polega, ale ta pasta jest zwyczajnie INNA niż wszelkie pasty, których używałam w Europie. Czy jest to kwestia mniejszej zawartości fluoru? Czy może brak jakiejś regulacji, która producentom past w Europie czegoś zabrania lub nakazuje, czego rezultatem są pasty, które nic dla bieli zębów nie robią?

Ciężko powiedzieć. Ale wiem jedno - Darlie intensywnie oczyszcza zęby i ma odrobinę ostrzejszy smak niż typowa pasta. Warto jednak znieść te niedogodności, bo używając regularnie Darlie można osiągnąć bielsze zęby. Producent zaleca czekać na efekty około 14 dni, ale moim zdaniem już po kilku dniach widać różnicę.

Na Bazarze Darlie dostępna jest w dwóch opcjach:

- "Expert White" (120 gramów) - zawierająca substancję usuwającą z zębów przebarwienia (po kawie, herbacie, czy winie) i zabezpiecza zęby przed ponownym zabarwieniem. Nadaje zębom naturalnie biały kolor. Idealna dla osób na co dzień pijących kawę lub herbatę.

- Z solą morską (160 gramów) - to moja ulubiona edycja. Naprawdę dobrze czyści zęby, "ściąga" z nich żółty kolor. Może powodować delikatną nadwrażliwość zębów, ponieważ dość mocno je "szoruje".

Polecam pastę Darlie jako suplement wybielania zębów innymi metodami, jak choćby żelem "Biała Perła" lub paskami "White Crest". 

W razie wątpliwości, czy produkt jest dla Ciebie odpowiedni, skonsultuj się ze swoim dentystą.

Wysyłamy na cały świat. Cena wysyłki jest wliczona w koszt produktu.