• Koreańskie kosmetyki serum nawadniającę cerę glass skin Honey Moist Goodal
  • Koreańskie kosmetyki serum nawadniającę cerę glass skin Honey Moist Goodal

Nawilżające serum Goodal z miodem i ekstraktem z zielonej mandarynki

142.00 PLN

Serum Goodal nie jest typowym serum. Odrobinę gęstsze niż typowy produkt tego typu, spowija cerę delikatną nawilżającą powłoczką, która daje efekt naturalnego blasku, który ostatnimi czasy przystało nazywać "glass skin". Serum nawilża, koi i wygładza.

Wzbogacone jest szeregiem ekstraktów, między innymi z kamelii japońskiej, zielonej mandarynki, trzciny cukrowej, miodu oraz kurkumy. 

To co czyni ten produkt godnym uwagi, to wyjątkowa formacja, dzięki której produkt jest intensywnie nawilżający, ale bez uczucia lepkości czy formowania na cerze ciężkiej warstwy.

Bardzo polecam wszystkim posiadaczkom suchej cery. Doskonale sprawdza się w duecie z nawadniającym płynem A'pieu.

Recenzja Basi "Azjatycki Cukier": Przygodę z tym produktem rozpoczęłam ponad rok temu. Jeśli chodzi o serum do twarzy, mam ogromne wymagania i bardzo niewiele produktów spełnia moje oczekiwania w tej roli. Serum Goodal zaczęłam używać, gdy zorientowałam się, że moja skóra jest bardzo odwodniona i potrzebuje bogatych w substancje odżywcze i nawilżające produktów. Doceniłam to serum jednak w pełni dopiero, gdy się skończyło i moja skóra strasznie za nim zatęskniła. Przy regularnym używaniu tego produktu, skóra twarzy staje się naturalnie miękka i nawilżona, ale bez uczucia nadmiernej tłustości. Dlatego zdecydowałam się dodać serum Goodal do oferty Bazaru, by więcej kobiet poznało jego magię.