• salmondarkcircle
  • salmondarkcircle

"Łososiowy" korektor na cienie pod oczami

95.00 PLN

Recenzja klientki Azjatyckiego Bazaru:

"Rzadko kiedy piszę recenzje, bo mi się zwyczajnie nie chce, ale ten produkt jest tak świetny, że aż muszę coś pochwalnego mu skrobnąć - serio zasłużył!:) kolor faktycznie stapia się idealnie - nie trzeba nie wiadomo jak blendować/rozcierać/wklepywać, po prostu nakłada się raz-dwa jednym pociągnięciem, a on w stanie idealnym trzyma się cały dzień (nie wiem, jak to możliwe). Nie wchodzi w żadne załamania i wygląda bardzo naturalnie (...)"

Większość z nas używa jednego korektora na wszystkie części twarzy i mankamenty - jednak warto rozważyć inwestycję w specjalny korektor przeznaczony tylko na skórę pod okiem. Taki korektor nie tylko będzie mieć specjalną kompozycję kolorystyczną, która poradzi sobie z ukryciem sinych tonów, ale będzie też wystarczająco elastyczny i wygładzający, by nie zbierać się w drobnych zmarszczkach przy oku. Takim właśnie korektorem jest "Łososiowy" korektor firmy SkinFood.

To produkt prawdziwie kultowy, który zjednał sobie grono zwolenników. Wystarczy raz spróbować, by do tego grona dołączyć - korektor jest bardzo kremowy, mocno kryje, delikatnie rozświetla, ale jest przy tym nieziemsko gładki. W przeciwieństwie do typowych korektorów, po nałożeniu nie staje się suchy i ściągnięty. 

To co robi największe wrażenie, to genialna kompozycja pigmentów - korektor jest unikatową mieszanką brzoskwiniowych tonów, które jednak pięknie stapiają się ze skórą.

Porównywałam ten korektor do produktu Benefit "Eraser Paste" i SkinFood wygrywa na wszystkich frontach - efekt jest ten sam, ale "Łososiowy" korektor trzyma się skóry, nie ślizga się, ani nie zbiera w załamaniach skóry. 

Korektor dostępny jest w dwóch odcieniach. Nr. 1 jest dość jasny i daje efekt rozświetlenia obszaru oka. Nr. 2 ma podobny odcień, choć jest ciut bardziej brzoskwiniowy.

W słoiczku znajduje się 10 gramów produktu. Dostęne na Bazarze produkty zostały zakupione w Seulu, w butiku marki SkinFood.