• Azjatycki Bazar Innisfree zielona herbata krem dla skory suchej 1
  • Azjatycki Bazar Innisfree zielona herbata krem dla skory suchej 1

Kremy z zieloną herbatą INNISFREE

Innisfree

119.00 PLN

Dodaj recenzję tego produktu

UWAGA! Produkty z tej serii dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów! Firma Innsifree w marcu 2018 roku wprowadziła nową serię z zieloną herbatą i zmieniła formuły produktów.

Najnowsza recenzja (autor: Angelika):Bardzo ubolewam że już nie można zakupic tego kremu. Jest on idealny dla mojej skóry mieszanej, dobrze nawilża. Po nałożeniu tego kremu czułam jak przenika w głąb. achy i ochy

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★ / Ocena dostawy: ★★★★★

Jeśli chodzi o składniki pielęgnujące cerę, jest w czym wybierać - producenci kosmetyków co chwilę kuszą nas nowymi pomysłami. Ale można skorzystać ze znanego i godnego zaufania składnika - zielonej herbaty. Odpowiednia dla cery w każdym wieku, ekstrakt z zielonej herbaty chroni skórę przez wolnymi rodnikami, zaś zawarte w nim epigallokatechiny mają działanie silnie przeciw-zapalne. Zielona herbata pomaga też delikatnie obkurczyć pory, przez co cera wygląda na gładką i zdrową.


Kremy Innisfree oparte są właśnie na zielonej herbacie. Dodatkowo każdy typ wzbogacony jest o roślinne ekstrakty, odpowiednie dla różnych typów cery. Wszystkie kremy zawierają też ekstrakty z opuncji, orchidei oraz ekstrakty ze skórek cytrusowych.

- Krem Innisfree Dla cery suchej : seria "Moisture" - w 57% składa się z wyciągu z zielonej herbaty. Dodatkowo zawiera masło z pestek mango, które ma działanie silnie nawilżające, bogate w przeciwutleniacze i lipidy. Dla osób niedoświadczonych z masłem z pestek mango, pierwsze zetknięcie z tym produktem może dawać wrażenie, że jest on bardzo ciężki. Masło z mango jest jednak bardzo przyjemne dla cery - łatwo się zmywa, nie zapycha, nadaje skórze zdrowy blask.

Każdy krem zawiera 50 ml produktu. 

Notka od Azjatyckiego Cukru:  Używam kremu z serii "Moisture" i jestem z niego bardzo zadowolona. To cięższy typ, który jednak nie prowadzi do problemów z zapchaną czy świecącą się cerą. Do masełka z pestek mango musiałam się przyzwyczaić, jednak po czasie ciężko się od niego nie uzależnić ;). Cera jest wygładzona, zabezpieczona na dzień.