• BRTC square
  • BRTC square SET PRICE
  • BRTC-1
  • BRTC-2
  • BRTC square
  • BRTC square SET PRICE
  • BRTC-1
  • BRTC-2

Wypełniacz bez wstrzykiwania - wersja BRTC

89.00 PLN

Zobacz recenzje tego produktu

Podziel się RECENZJĄ tego produktu

Najnowsza recenzja, autor: Agata

Recenzja: "Bardzo dobry produkt, zamówiłam kolejne opakowanie, co nie zdarza się w moim przypadku często bo nie jestem wierna kosmetykom, lubię eksperymentować i zawsze szukam czegoś lepszego nawet nie zużywając do końca produktu. Tutaj mega zaskoczenie bo ten wypełniacz działa w subtelny sposób. Stosowałam go na bruzdę nosowo- wargową i policzki. Bruzda stała się płytsza a policzki zrobiły się pełniejsze co zauważył mój mąż, który nie miał pojęcia, że coś stosuje:) byłam w szoku, że zauważył różnicę. Ważne żeby być systematycznym i cierpliwym..a jeśli chodzi o wydajność, wystarcza na bardzo długo..jestem bardzo zadowolona:) "

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★☆


Jak działają "wypełniacze bez wstrzykiwania"? Ta pozyskiwana z roślin substancja motywuje nasze ciało do tworzenia nowych komórek tłuszczowych oraz zwiększa ilość lipidów w ramach komórek tłuszczowych. Nakładany punktowo, motywuje tkankę tłuszczową pod skórą do zwiększenia objętości, dając efekt naturalnego "wypełnienia" pod skórą - według badań klinicznych można osiągnąć zwiększenie ilości podskórnej tkanki tłuszczowej nawet 26-krotnie. Stosowany w ten sposób wypełniacz bez wstrzykiwania może służyć do złagodzenia wyrazistości bruzd na twarzy, jak np. "zmarszczka od uśmiechania" lub "dolina łez". Może być też używany by przywrócić objętość kościom policzkowym, czołu i skroniom, ustom (choć tutaj recenzje bywają mieszane). Wypełniacz doskonale sprawdza się też na powierzchni dłoni i stóp, oraz może być używany jako sposób na powiększenie piersi.

Jak stosować wypełniacz bez wstrzykiwania? Wypełniacz należy delikatnie wklepać w miejsca, gdzie chcemy uzyskać efekt podniesienia skóry. Polecane miejsca to zapadnięcie na granicy oczodołu i policzka, zwane "doliną łez", jak i bruzda pomiędzy kącikiem nosa a ust, czyli tak zwana "zmarszczka od uśmiechania". Krem można też stosować na kości policzkowe, czoło, wierzch dłoni i stóp. Polecam nakładać jako ostatni krok pielęgnacji i delikatnie wklepywać. Precyzja ma ogromne znaczenie w przypadku tego produktu. 

Czym jest "Volifiline"? Volifiline to nazwa opatentowanego przez francuską firmę Sederma preparatu uzyskanego z zioła anemarrhena asphodeloides, który działa jak naturalny wypełniacz.

Co wyróżnia krem BRTC? Krem wypełniający BRTC to bogata mikstura działającego pod skórą Volufiline, pobudzających skórę peptydów, nawilżającego kwasu hialuronowego oraz delikatnie rozkurczającego zmarszczki acetylhexapeptide-8. Dzięki temu krem działa bardzo szybko, oferując dramatyczną poprawę stanu skóry oraz efekt wypełnienia.

Czy wypełniacz "wypełni" zmarszczki? Wypełniacz bez wstrzykiwania buduje tkankę tłuszczową pod skórą, prowadząc do jej podniesienia. Może pomóc w redukcji zmarszczek powstających w efekcie nacisku, jak opadający policzek wywiera na bruzdę nosową. Wypełniacz BRTC zawiera acetyhexapeptide, który delikatnie rozkurcza zmarszczki, więc można go też używać na czole, jeśli naszym celem jest zaokrąglenie go. 

Nie polecam jednak stosowania wypełniacza na skórę pod oczami, ponieważ jej wypełnienie może zaowocować efektem "worków" pod oczami. Jeśli stosujemy wypełniacz na "dolinę łez", warto być bardzo precyzyjnym. Jeśli problemem są zmarszczki, zwłaszcza pod okiem, na granicy oczodołu i policzka, polecam kolagen do spożywania. Jeśli problemem są "kurze łapki", polecam serum rozkurczające Sidmool.

Tubka produktu zawiera 15 mililitrów gęstego kremu, który należy nakładać punktowo tam, gdzie chcemy uzyskać efekt wypełnienia. Choć firma BRTC deklaruje, że nie testują na zwierzętach, ten konkretny produkt zawiera ekstrakt z ikry. 

Podobne produkty