• Azjatycki Bazar kolagen Avalon 1000 Daltonów małocząstekczkowy 1
 • ac9a1072-967a-428d-9b38-009f58db65d6
 • 3 plus 1
 • fac2a370-e7ae-42d2-8be5-7f963ef49fa3
 • Azjatycki Bazar kolagen Avalon 1000 Daltonów małocząstekczkowy 1
 • ac9a1072-967a-428d-9b38-009f58db65d6
 • 3 plus 1
 • fac2a370-e7ae-42d2-8be5-7f963ef49fa3

Czysty kolagen firmy AVALON

AVALON

161.00 PLN

Dodaj recenzję tego produktu

Najnowsza recenzja, autor: Anita:

"Stosując kolagen regularnie skóra stała się bardziej napięta i milsza w dotyku na całym ciele. Nie był to spektakularny efekt typu "WOW", ale z pewnością odczuwalny. Przy zakupie 3+1 do przesyłki dołączone było mnóstwo maseczek w formie gratisu. "
Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★

autor: Magdalena:

"Bardzo długo się zastanawiałam czy kupić ten kolagen, ponieważ jak wiadomo do tanich nie należy. Po przeczytaniu recenzji na blogu Azjatyckiego Cukru, oraz obejrzeniu filmiku na YouTube postanowiłam zakupić ten oto kolagen. Przez pierwszy tydzień brałam go codziennie, później już co drugi dzień. Moje wrażenia? REWELACJA! On naprawdę działa! Nie tylko na twarz, ale na skórę całego ciała! Pierwsze efekty zauważyłam dopiero po ok.3 miesiącach. Tak długo,ale naprawdę warto! Kolagen ma niską masę cząsteczkową przez co na 100% działa! Cera stała się taka delikatna i promienna,już nie jest taka zmęczona,drobne zmarszczki się wygładziły, wypryski przestały się pojawiać, będę kupować go już zawsze, teraz starcza mi na 2 miesiące, bo biorę co drugi dzień. Ile to ja przetestowałam kolagenów na polskim rynku i żaden nie dał takich wspaniałych efektów jak ten kolagen, który jest sprawdzony na 100% przez Azjatycki Cukier. Bardzo dziękuję za szybką obsługę i super produkty w tym sklepie."

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★


Czy warto spożywać kolagen? Jak najbardziej! Istnieją naukowe badania, które potwierdzają skuteczność kolagenu w zwalczaniu objawów starzenia skóry. Warto jednak inwestować w kolagen wysokiej jakości - inaczej nie zostanie on poprawnie absorbowany. Proponowany na Bazarze kolagen firmy AVALON ma następujące właściwości:

 • Kolagen typu I i III - w naszym ciele funkcjonuje wiele typów kolagenu, zaś produkty zawierające kolagen często oferują tylko typ I.
 • Najmniejsze cząsteczki - tylko 1,000 daltonów (zakłada się, że tylko cząsteczki mniejsze jak 5,000 daltonów przenikają przez barierę jelitową), zaś wiele komercyjnych produktów z kolagenem ma cząsteczki o wielkości rzędu 50,000 daltonów, co zmniejsza ich absorbowalność.

Opakowanie zawiera 30 saszetek bezsmakowego kolagenu do spożywania. Każda saszetka zawiera 2,500 mg japońskiego kolagenu pozyskiwanego z ryb. Kolagen można spożyć bezpośrednio z saszetki lub rozpuścić w wodzie.

Producent zaleca spożywać jedną saszetkę dziennie, ale ja proponuję przez pierwszy tydzień spożywać jedną dziennie, a potem kontynuować co drugi dzień, lub nawet co trzeci dzień (produkt starcza na dłużej, a efekty są podobne). Dawkę kolagenu można przyjmować rano ze śniadaniem, albo przed snem (polecam, jeśli przy przyjmowaniu pojawią się negatywne reakcje żołądkowe). 

Na efekty należy poczekać około dwóch miesięcy. Większa dawka, ani częstsze przyjmowanie produktu nie spowodują szybszych efektów, ponieważ ujędrnianie skóry poprzez indukcję kolagenu to powolny proces, który wymaga czasu. Ale warto poczekać, ponieważ efekty są długotrwałe.

Jakie problemy skóry rozwiązuje kolagen:

 • Zmarszczki pod oczami
 • Pomaga spłycić zmarszczki mimiczne (czoło oraz "kurze łapki), ale nie jest w stanie ich "rozprostować" - do tego celu należy użyć serum rozkurczającego.
 • Uelastycznia cerę całej twarzy, dzięki czemu policzki nie marszczą się podczas mówienia, itp.
 • Ujędrnia skórę na całym ciele

Jakich problemów nie da się rozwiązać kolagenem: 

 • Bruzdy nosowo-ustnej ("zmarszczka od uśmiechania") i "doliny łez", jak i innych objawów migracji twarzy

Produkt wyprodukowany w Japonii na zlecenie singapurskiej firmy Hi-Beau.

Data ważności obecnie oferowanej partii to lipiec 2021.