• 1315201089_l1
  • 1315201089_l1

GRATIS: maść pielęgnujący stopy It's Skin

0.00 PLN

Są osoby, które uwielbiają organizować dla siebie domowe spa i poświęcać czas na pedicure i tym podobne zabiegi. Są też osoby, które albo nie znajdują przyjemności w takich aktywnościach, lub być może nie mają na nie czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele  z nas preferuje mieć zadbane stopy, bez suchego i szorstkiego naskórka czy niezdrowo wyglądających paznokci. Alternatywą może być użycie skarpetek złuszczających, ale wtedy efekt złuszczania bywa tak dramatyczny... że stopy stają się nadmiernie wrażliwe na obcieranie czy słońce.

Rozwiązaniem może być krem It's Skin "Self Care FOOT CREAM" - ekstremalnie natłuszczająca maść, będąca mieszanką olejów: mineralnego, eukaliptusowego, oliwkowego, z łuski ryżowej oraz słodkich migdałów. Po takiej dawce nawilżania, suche skórki znikają, paznokcie stają się gładkie, zaś skóra nabiera ładnego koloru. Na efekt trzeba poczekać około 3-5 dni.

Odrobinę maści (jest bardzo wydajna - naprawdę wystarczy odrobina!) nakładamy na stopy przed spaniem. Maść jest bardzo tłusta i trzeba uważać, by się nie pośliznąć po jej nałożeniu. W tubce znajduje się 65 ml produktu.

Maść można odebrać z dowolnym zakupem produktu o wartości powyżej 0 PLN w ramach Azjatyckiego Bazaru. Jeden produkt uprawnia do odbioru jednego gratisu. Gratis musi być uwzględniony w koszyku zakupów.