• azjatycki bazar krem przeciwsloneczny wklad
  • CmXj2DbUIAAlgHS.jpg large
  • azjatycki bazar krem przeciwsloneczny wklad
  • CmXj2DbUIAAlgHS.jpg large

GRATIS: krem przeciwsłoneczy w poduszeczce - tylko wkład

0.00 PLN

Ponieważ kremy Etude House w poduszeczce rozeszły się z Azjatyckiego Bazaru w mgnieniu oka, zaś producent nie śpieszy się z umożliwieniem nam ponownego zamówienia tego produktu, zostały nam w magazynie same wkłady do tego produktu: poduszeczki nasączone kremem, zamknięte w plastikowym opakowaniu z aplikatorami. Cena takiego produktu to w większości koszty wysyłki, zaś używanie go bez pełnego opakowania wiąże się z pewnymi niedogodnościami... więc zdecydowałam się udostępnić wkłady jako gratis. Bo naprawdę szkoda by było, gdyby te produkty czekały całe lato w magazynie, a jednocześnie chciałabym klientom Bazaru zaoferować najlepszą możliwą ofertę.

Powody, dla których ten krem jest najlepszym produktem przeciwsłonecznym wszech czasów:

    1. Ekspresowa aplikacja - wszędzie i o każdej porze! Przyciskamy aplikator do gąbeczki, nakładamy na twarz jak podkład i gotowe. Precyzyjna i równa aplikacja w kilka sekund. Żadnego walczenia ze smugami czy dotykania twarzy palcami.

    2. Możliwość wielokrotnej aplikacji - obojętnie czy nakładamy krem bezpośrednio na skórę, czy na makijaż, po raz pierwszy czy po raz kolejny. Można nakładać nawet na puder, róż czy bronzer!

    3. Trzecią zaletą dla pełnej wersji produktu jest możliwość łatwego zabrania go ze sobą... niestety wersja z opakowaniem jest chwilowo niedostępna. Ale wkład można "zainstalować" w dowolnym opakowaniu Etude, jak np. po Any Cushion.

Mogłabym wymieniać dalej i zachwalać stabilne filtry mineralne, czy dodatkowe wyciągi roślinne (z aloesu, oczaru i nagietka), ale podsumuję słowami :to następca klasyku, jakim na Bazarze był puder przeciwsłoneczny! Krem odrobinę bieli (niestety nie da się tego efektu całkowicie uniknąć, gdy korzystamy ze stabilnych filtrów mineralnych) oraz ma odrobinę charakterystycznego dla kremów przeciwsłonecznych zapachu.

Poduszeczka nasączona jest 14 gramami produktu i ponieważ aplikowanie go jest bardzo precyzyjne, a produkt wydajny, nic się nie marnuje i starcza na wiele aplikacji. Można też co jakiś czas odwrócić poduszeczkę, gdyż nabieranie kremu na gąbeczkę "wciska" krem głębiej w poduszeczkę.

Choć w teorii produkty w poduszeczkach projektowane są tak, by zapobiec rozwojowi bakterii w produkcie, polecam co jakiś czas odświeżyć aplikator.

Ponieważ krem nakładamy bardzo cienką warstwą, sprawdza się w codziennym użytkowaniu, np. w drodze do pracy czy szkoły, gdy siedzimy przy oknie, itp. Jednak podczas np. wycieczki na plaże, polecałabym produkt, który można nałożyć grubszą warstwą.

Wkład można odebrać z dowolnym zakupem produktu o wartości powyżej 0 PLN w ramach Azjatyckiego Bazaru. Jeden produkt uprawnia do odbioru jednego gratisu. Gratis musi być uwzględniony w koszyku zakupów.