• SK_AHC_01402
  • SK_AHC_01402

GRATIS: Krem A.H.C na czoło i szyję Real Premium

0.00 PLN

Krem można odebrać z dowolnym zakupem produktu o wartości powyżej 0 PLN w ramach Azjatyckiego Bazaru. Jeden produkt uprawnia do odbioru jednego gratisu. Gratis MUSI (!) być uwzględniony w koszyku zakupów. 

Real Permium Eye Cream for Face firmy A.H.C. wbrew nazwie nie nadaje się do używania w rejonie oczu - poza 50 odżywczymi składnikami zawiera również dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate, czyli peptyd podobny w swej strukturze i działaniu do paraliżującego mięśnie jadu węża (komerycjnie zwany SNY-ake oraz waglerin-1 pseudopeptide). Owa substancja delikatnie i tymczasowo pomaga rozkurczyć mięśnie twarzy niczym botox (ale o delikatniejszym i krótkotrwałym działaniu), więc idealnie nadaje się do stosowania na czole, szyi, pod łukiem brwiowym oraz kącikami ust. Aplikowany w tych miejscach, krem pomoże zadbać i rozkurczyć mięśnie, które mają tendencje do nadmiernego zaciskania się.

Stosowany pod okiem odprowadzi jednak do nadmiernego rozluźnienia mięśnia okrężnego oka! Może i zmarszczki zostaną rozprostowane, ale pojawi się worek pod okiem. Dlatego nie polecam stosowania tego kremu w rejonie oczu.

Oferowany tu krem jest z "drugiego sezonu". Marka A.H.C. ciągle tworzy nowe formuły owego kremu i na chwilę obecną wydawany jest "szósty sezon", zaś nam udało się zgarnąć kilka egzemplarzy z poprzedniego sezonu w ramach wyprzedaży. 

Krem jest absolutnie przeładowany roślinnymi ekstraktami! Znajdziemy w nim między innymi olejek z makadamii, jojoba, arganu oraz nasion zielonej herbaty, masło shea oraz kakao, wyciągi z przeróżnych jagód (truskawki, jeżyny, jagody, żurawiny...), wyciąg z grejpfruta, bambusa, lukrecji i wiele więcej.

Ze względu na bogactwo botanicznych ekstraktów, wysoce zalecane jest wykonanie testu uczuleniowego.