Recenzje kremu Holika Holika "Good CERA"

Recenzj kremu Holika Holika "Good CERA" pisane przez klientów Azjatyckiego Bazaru. Nie moderowane, nie cenzurowane. 

 1. BEZ SZAŁU 2 Star Review

  Dodany przez  z datą 29th Oct 2015Spodziewałam się chyba za dużo po tym kremie, szczególnie przeczytawszy same pozytywne opinie osób, które go używały. Niestety u mnie się nie sprawdza. konsystencja śliska, jakby nasilikonowana i zostawia na twarzy lepka warstwę. Dlatego tez stosuję go tylko na noc. Powód, dla którego jestem niezadowolona z tego kremu, to to, że mnie uczula. Kiedy chcę nawilżyć skórę, kiedy ona tego potrzebuje sięgam po niego częściej i stosuję np. dwie czy trzy noce pod rząd, pojawiają się na brodzie pola grudek. Nie są widoczne, ale w dotyku nie jest to przyjemne i po prostu denerwuje. Po odstawieniu tego kremu po kilku dniach do tygodnia skóra dochodzi do siebie i grudki znikają. Najciekawsze jest własnie w tym zjawisku to, że zmiany pojawiają się zawsze tak samo w tym samym miejscu. Dlatego też wydaje mi się, że lepsze jest używanie tego kosmetyku raz lub dwa razy w tygodniu. 
  Poza tym jest wydajny i przy niezbyt częstym stosowaniu starczy na długo.
 2. PO PROSTU CUDNY! 5 Star Review

  Dodany przez  z datą 25th Oct 2015Świetnie nawilża, Koleżanki twierdzą, że moja skóra stała się świetlista. Warto go mieć i używać regularnie. Dziękuję za wszystkie dodatkowe maseczki.
 3. ŚWIETNIE NAWILŻA 5 Star Review

  Dodany przez  z datą 12th Sep 2015Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Tak naprawdę to chyba pierwszy krem, który rzeczywiście nawilża moją bardzo suchą skórę. Nie wierzyłam w opisy, że z czasem można stosować taki krem co drugi dzień. Nakładam go również na szyję i ręcę. Polecam !
 4. MIŁY ZAPACH I ŚWIETNE NAWILŻANIE5 Star Review

  Dodany przez  z datą 5th Jul 2015Satysfakcjonująca konsystencja ale bez uczucia ciężkości, piękny zapach (geranium?) ale nie podrażnia skóry. Świetnie nawilża, i przy skórze w ogólnie dobrej kondycji rzeczywiście wystarczy używać go raz na parę dni. Polecam!
 5. NIE ODDAM! 5 Star Review

  Dodany przez  z datą 28th Jun 2015Mogę się rękami i nogami podpisać pod wszystkim, co napisała Ola. Nigdy nie miałam za bardzo problemów z cerą, poza jednym konkretnym --- od okresu dorastania borykam się z odwodnioną skórą (zwłaszcza na twarzy i dłoniach), która mało co wchłania i której nic nie pomaga. Ostatnio zaczęło mnie to szczególnie martwić, ponieważ skończyłam już 30-kę. Ten krem jest dla mnie prawdziwym odkryciem i ratunkiem ^^ Efekt jest natychmiastowy, aplikacja przynosi ukojenie. Czasem stosuję go również na przedramiona.
 6. ODKRYCIE 5 Star Review

  Dodany przez  z datą 6th May 2015cóż... gdyby ten krem kosztował 500zł zapożyczałabym się żeby go mieć. Od lat szukałam czegoś co nawodni moją ekstremalnie suchą skórę. Próbowałam wszystkiego: kremów z najwyższej półki, kolagenu, serum, kwasu hialuronowego, olejów. Nie powiem, efekty były ale przez dwie godziny, później nakładałam warstwę tłustej membrany i kilka godzin spokoju i jako takiego komfortu odczuwałam owszem, tyle tylko że strasznie się świeciłam i miałam bez przerwy tłuste włosy wokół twarzy. Good cera stosuję od około 3 tygodni. Przez pierwsze kilka dni moja skóra piła ten krem. Smarowałam kilka razy dziennie i w końcu ją nasyciłam. Teraz smaruję tylko z rana i cały dzień moja skóra wygląda świeżo. Cukrze Wielkie Dzięki!!!!!

Barbara Wlodkowska