Recenzje "wypełniacza bez wstrzykiwania" BRTC - opinie klientów Azjatyckiego Bazaru

Produkt: http://azjatyckibazar.com/azjatyckibazar-com-wypelniacz-bez-wstrzykiwania

Dodaj swoją recenzję tego produktu


Imię: Edytta

Przesłano: 6 Grudnia 2019

Recenzja: "Wypełniacz bez wstrzykiwania w widoczny sposób łagodzi (optycznie wygładza)dosyć głębokie bruzdy. Jest bardzo wydajny, tylko odrobinka wystarczy do pożądanego efektu. "

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★ 


Imię: Caroline

Przesłano: 3 Marca 2018

Recenzja: "Jak dla mnie, ten kosmetyk jest jednym z najlepszych (!!!)jakie do tej pory miałam i używałam. Przyzwyczajona do „zachodniej” pielęgnacji byłam sceptyczna, wszak wielu producentów kosmetyków z wysokiej półki obiecuje cuda po zastosowaniu ich produktów. Natomiast ten kosmetyk działa !!!! Mój problem to zmarszczka na czole, zmarszczki od uśmiechania się oraz dolina łez. Kosmetyk nie sprawił , ze w ogóle pozbyłam się problemów ale spowodował, ze zmiany na mojej twarzy staly się dla mnie akceptowalne. Skóra pod oczami nabrała gęstości, zmarszczki faktycznie spłyciły się. W pewnym momencie widziałam w których miejscach niedokładnie nałożyłam krem- głębokość zmarszczki była w rożna :)"

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★ / Ocena dostawy: ★★★★★


Recenzja: "Używam go od 1,5 miesiąca w miejscach, w których tworzy się bruzda nosowo-wargowa( bruzdy jako takiej nie mam, jednak kiedy niezamierzenie schudłam, zrobiły mi się w tym miejscu takie wgłębienia nie aż tak widoczne na żywo,ale przy niekorzystnym świetle na zdjęciach już niestety tak...). Poprawę zaczęłam dostrzegać po ok 2 tygodniach, teraz zmiana jest wyraźnie widoczna. Myślę,że będę stosować jeszcze przez tydzień i na tym zakończę kurację(delikatne i maleńkie wgłębienie jest jeszcze widoczne przy samym skrzydełku nosa). Bardzo dziękuję Ci Basiu, bo gdyby nie Ty, nigdy bym nie trafiła na ten kosmetyk!"

Ocena produktu: ★★★★☆ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★☆ / Ocena dostawy: ★★☆☆☆

Barbara Wlodkowska