Recenzje "wypełniacza bez wstrzykiwania" BRTC - opinie klientów Azjatyckiego Bazaru

Produkt: http://azjatyckibazar.com/azjatyckibazar-com-wypelniacz-bez-wstrzykiwania

Dodaj swoją recenzję tego produktu

Imię: Agata

Przesłano: 2 Kwietnia 2019

Recenzja: "Bardzo dobry produkt, zamówiłam kolejne opakowanie, co nie zdarza się w moim przypadku często bo nie jestem wierna kosmetykom, lubię eksperymentować i zawsze szukam czegoś lepszego nawet nie zużywając do końca produktu. Tutaj mega zaskoczenie bo ten wypełniacz działa w subtelny sposób. Stosowałam go na bruzdę nosowo- wargową i policzki. Bruzda stała się płytsza a policzki zrobiły się pełniejsze co zauważył mój mąż, który nie miał pojęcia, że coś stosuje:) byłam w szoku, że zauważył różnicę. Ważne żeby być systematycznym i cierpliwym..a jeśli chodzi o wydajność, wystarcza na bardzo długo..jestem bardzo zadowolona:) "

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★☆
 


Imię: Ania

Przesłano: 30 Marca 2019

Recenzja: "Wypełniacz bez wstrzykiwania zakupiony na Azjatyckim Bazarze na prawdę bardzo mnie zaskoczył szybkością, z jaką efekty stały się zauważalne. Mam lekko zgarbiony nos, oprócz tego, że zaaplikowałam go na zmarszczki od uśmiechania, postanowiłam, że nałożę go właśnie w miejsce, gdzie mój nos jest lekko zgarbiony. Efekt był szybki i zaskakujący, jak już wcześniej wspomniałam. Mój nos na prawdę wygląda dużo lepiej niż wcześniej, zmarszczki także wypełniły się błyskawicznie. Jeśli mogę coś doradzić to to, iż na prawdę należy go nakładać z dużą starannością w miejsca, które chcemy wypełnić :) "

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★


Imię: Edytta

Przesłano: 6 Grudnia 2018

Recenzja: "Wypełniacz bez wstrzykiwania w widoczny sposób łagodzi (optycznie wygładza)dosyć głębokie bruzdy. Jest bardzo wydajny, tylko odrobinka wystarczy do pożądanego efektu. "

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★☆


Imię: Caroline

Przesłano: 3 Marca 2018

Recenzja: "Jak dla mnie, ten kosmetyk jest jednym z najlepszych (!!!)jakie do tej pory miałam i używałam. Przyzwyczajona do „zachodniej” pielęgnacji byłam sceptyczna, wszak wielu producentów kosmetyków z wysokiej półki obiecuje cuda po zastosowaniu ich produktów. Natomiast ten kosmetyk działa !!!! Mój problem to zmarszczka na czole, zmarszczki od uśmiechania się oraz dolina łez. Kosmetyk nie sprawił , ze w ogóle pozbyłam się problemów ale spowodował, ze zmiany na mojej twarzy staly się dla mnie akceptowalne. Skóra pod oczami nabrała gęstości, zmarszczki faktycznie spłyciły się. W pewnym momencie widziałam w których miejscach niedokładnie nałożyłam krem- głębokość zmarszczki była w rożna :)"

Ocena produktu: ★★★★★ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★★ / Ocena dostawy: ★★★★★


Recenzja: "Używam go od 1,5 miesiąca w miejscach, w których tworzy się bruzda nosowo-wargowa( bruzdy jako takiej nie mam, jednak kiedy niezamierzenie schudłam, zrobiły mi się w tym miejscu takie wgłębienia nie aż tak widoczne na żywo,ale przy niekorzystnym świetle na zdjęciach już niestety tak...). Poprawę zaczęłam dostrzegać po ok 2 tygodniach, teraz zmiana jest wyraźnie widoczna. Myślę,że będę stosować jeszcze przez tydzień i na tym zakończę kurację(delikatne i maleńkie wgłębienie jest jeszcze widoczne przy samym skrzydełku nosa). Bardzo dziękuję Ci Basiu, bo gdyby nie Ty, nigdy bym nie trafiła na ten kosmetyk!"

Ocena produktu: ★★★★☆ /Ocena Azjatyckiego Bazaru: ★★★★☆ / Ocena dostawy: ★★☆☆☆

Barbara Wlodkowska