• BODY-CREAM-Extra-Strengthcompressed
  • BODY-CREAM-Extra-Strengthcompressed

Bio-Essence

Bio-Essence

156.00 PLN

Dodaj recenzję tego produktu

Recenzje pisane przez osoby, które zakupiły Bio-Essence "Inchloss" na Azjatyckim Bazarze: 

"Zakupiłam go z myślą o tym, że pomoże mi uporać się z cellulitem na udach, który jakoś po 30- stce niestety zaczął być widoczny.Krem pomógł na cellulit, ujędrnił widocznie skórę no i po miesiącu stosowania, miałam ok 1-2 cm mniej w obwodzie uda. (...)" "Pierszy balsam wyszczuplający, który daje efekty. Po tygodniu stosowania ( bez folii - raz spróbowałam z i po kilku minutach musiałam ją ściągać, tak się rozgrzałam :)) w udach miałam po 1 cm mniej bez żadnych ćwiczeń i diety. Na brzuch jednak polecam się ofoliować. (...)" 

O ile większość kremów siedzi na powierzchni skory i daje jedynie iluzję gładszej i bardziej napiętej cery, "Inchloss" wnika w skórę i pomaga wzmocnić jej strukturę oraz spalić tłuszcz. Regularne używanie daje wyraźnie rezultaty, i nie jest to efekt który "spłynie" pod koniec dnia razem z kąpielą. Dlaczego działa? Jak działa? Jak większość kremów ujędrniająco-odchudzających, Bio-Essence "Inchloss" oparty jest na kofeinie, która zmienia metabolizm komórek tłuszczowych z "magazynowania" na "spalanie".  

Ale większość kremów nie ma tego, co ma Inchloss - specjalnego płynu amino-mineralnego, który potrafi niezbędnym składnikom pomóc wniknąć w głąb skóry. Ten płyn występuje w wielu produktach Bio-Essence i naprawdę potrafi zmienić percepcję tego, jak powinny działać kosmetyki.   

Używanie Bio-Essence "Inchloss" nie należy do najprzyjemniejszych - krem zaraz po nałożeniu zaczyna palić skore, i jest to bardzo intensywne doznanie, które przychodzi w formie 20-30 minutowych interwałów, i może trwać ponad 6 godzin. Po tym jak krem się wchłonie, zmycie go jest niemożliwe i będzie on intensywnie pracował na niższych warstwach naszej skory. Choć używanie kremu nie jest przyjemne, efekty są warte przecierpienia - to doskonały krem do zwalczania luźnej skory, zwłaszcza dla osób, które straciły wagę, ale ich skora nie skurczyła się poprawnie. Kremu doskonale nadaje się jako uzupełnienie ćwiczeń i diety - zarówno dla pań, jak i panów. 

Aktywne składniki: 

  • - Bio-Mineral Amino Acid Essence - specjalny składnik transportujący składniki kremy w głąb skory 
  • - Wyciąg z papryki 
  • - Wyciąg z imbiru 
  • - Wyciąg z żen-szenia 
  • - Wyciąg z ananasa 
  • - Kofeina 

UWAGA! Krem wymaga bardzo ostrożnego stosowania - może wywoływać intensywne uczucie pieczenia, które potrafi nawet obudzić w nocy. Dlatego warto zacząć go stosować stopniowo i znaleźć dla siebie najlepszy sposób. Uczucie palenia potrafi być bardzo intensywne, zwłaszcza jeśli nałoży się krem zaraz po kąpieli. Polecam nakładać go w rękawiczkach i być wyjątkowo ostrożnym, jeśli jest się użytkownikiem soczewek kontaktowych - ponieważ kremu nie da się łatwo zmyć, można go przez przypadek przetransferować na soczewki kontaktowe!